Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MegaFit           SIŁOWNIA • FITNESS • SAUNA • SZTUKI WALKI • MASAŻ                            ico-facebook

Witaj na stronie MegaFit- Zwracamy szczególną uwagę na jakość naszych usług. Znajdziesz tu szczegółowe informacje o naszych usługach oraz kontakt do zespołu obsługi klienta. Jeśli twoim celem jest obniżenie wagi, kształtowanie sylwetki, rehabilitacja po urazie lub po prostu dobra zabawa z grupą znajomych, Megafit ma coś dla każdego. Naszą pasją jest zdrowie i fitness, a naszym celem jest bycie źródłem dobrego samopoczucia i witalności. MEGAFIT to siłownia, fitness, sauna.  Obejrzy nasze filmy na facebook-u:  FILM1  FILM2  FILM Maraton Zumba

Obejrzyj naszą siłownię klikając TUTAJ Wirtualny Spacer lub

klikając bezpośrednio poniżewidth="38"

 

 

 

 

 

 

 

  

                                                                      

 

phoca_thumb_l_silownia23.jpg

 

phoca_thumb_l_silownia15.jpg

phoca_thumb_l_fitness1.jpg

 phoca_thumb_l_sztuki_walki1.jpg

Zapraszamy również do Hostelu   logo hostel


Honorujemy karty: Benefit, FitProfit, OKSystem, FitFlex, Sodexopass, FitSport

 MultiSportClasic  FitFlex  FitProfit  FitSport  Oksystem    sodexopass MultiActive  MultiSportPlus


 

Nasz partner     fabrykasily 


 

 

Aktualności, promocje, wydarzenia

mega_logo.jpgNowy grafik fitness od 20 czerwca

 

Od 20 czerwca (poniedziałek) obowiazywać będzie nowy grafik zajęć fitness. Szczegóły w zakładce fitness :)

mega_logo.jpgKsiążka Dieta Fit autorstwa Natalii Gacka

 

Tylko teraz niepowtarzalna okazja nabycia książki "Dieta Fit" z dedykacją od Natalii Gacka w super cenie 25 zł

strona.jpg

mega_logo.jpgKonsultacje kosmentyczne

 

Mamy dla Was niespodziankę :) Już za tydzień w czwartek (19.05) zapraszamy na bezpłatne konsultacje z kosmetyczką. Dziewczyny z DepilConcept – Centrum Fotodepilacji i Fotoodmładzania będą do Waszej dyspozycji od godziny 16.00 do 20.00.

Będziecie mogli zasięgnąć fachowej opinii, a także wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie przygotowanym przez DepilConcept Emotikon smile

Zapraszamy na strefę Cardio w czwartek (19.05) od godz. 16.00 Emotikon wink

mega_logo.jpgMega Fit w następnym etapie Lauru Piękna 2016

Kochani klubowicze i sympatycy klubu Mega Fit. Jak zapewne wiecie To dzięki Wam nasz klub wygrał rywalizację na szczeblu powiatu bydgoskiego na najlepszą siłownię ,klub fitness w plebiscycie Gazety Pomorskiej.Dzięki Wam jesteśmy w finale regionalnym województwa Kujawsko-Pomorskiego.Myślę ,że fajnie by było powtórzyć sukces z ubiegłego roku. gdzie nasz klub okazał się najlepszy. Nigdy załogi klubu Mega Fit nie zawiedliście. Wiem, że bez Waszej pomocy i zaangażowania w głosowaniu na Mega Fit jest to niemożliwe. Dlatego zwracam się do Was ze szczerą i gorącą prośbą o Wasze głosy oddane na nasz klub.Za każdy oddany na Mega Fit serdeczne dzięki.

http://www.pomorska.pl/plebiscyt/karta/mega-fit,34183,1562303,t,id,kid.html

 

 

 

laur.jpg

na_www.jpg

mega_logo.jpgPodsumowanie Laur Piękna 2016

Drodzy Klubowicze wczoraj odbyło się wręczenie dyplomów Laur Piękna 2016 :) Mega Fit zajął I miejsce w etapie powiatowym oraz II miejsce w etapie wojewódzkim w kategorii Siłownie i Kluby Fitness :)

Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy :)

 

mega_logo.jpgOgłoszenie wyników Laur Piękna 2016

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wszystkim, którzy oddali swoje głosy na nasz klub Mega Fit w plebiscycie Gazety Pomorskiej Laur Piękna 2016 w kategorii najlepsze siłownie i kluby fitness. Mega Fit okazał się najlepszy w Bydgoszczy, natomiast w regionie Kujawsko-Pomorskim zajęliśmy drugą lokatę. Osobne gratulacje składamy zwycięzcy plebiscytu AZ Dance Studio Aleksander Zabłocki z Grudziądza.

mega_logo.jpgAnaliza składu masy ciała

 

W poniedziałek (16.05) odbędzie się bezpłatna analiza składu masy ciała. Pomiary prowadzone będą na sali Cardio w godzinach 15.00 - 21.00 :)

Zapraszamy serdecznie :)

mega_logo.jpgMega Fit wspiera Fundację Dr Clown

Chciałbym wszystkim klubowiczom i sympatykom klubu Mega Fit serdecznie podziękować za okazaną pomoc dla chorych dzieci przebywających w szpitalach. Mega Fit dołączył do akcji zbierania zabawek organizowanej przez fundację ; Dr. Clown ; Na zdjęciu przedstawiłem pierwsze efekty zbiórki dla dzieci potrzebujących naszej pomocy. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękuję.Wierzę, że dzięki pomocy ludzi dobrej woli i wielkiego serca ,że pojemnik fundacji ;Dr. Clown znajdujący się w recepcji klubu będzie zapełniał się naszymi darami dla chorych dzieci.

zabawki.jpg

mega_logo.jpgMajówka w Mega Fit

Godziny otwarcia Mega Fit w majowy weekend

30.04 (sobota) 9.00 - 19.00
1.05 (niedziela) 10.00 - 16.00
2.05 (poniedziałek) 7.00 - 18.00
3.05 (wtorek) - klub nieczynny

 

Zajęcia fitness w dniach 1.05 oraz 3.05 są odwołane. W poniedziałek 2.05 zajęcia fitness odbędą się o godz. 16.00 (zdrowy kręgosłup) oraz o godz. 17.00 (Mega Fit). W pozostałe dni zajęcia odbywać się będą według grafiku. 

 

Zapraszamy na majówkę do Mega Fit :) Emotikon smile

TOP