Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MegaFit           SIŁOWNIA • FITNESS • SAUNA • SZTUKI WALKI • MASAŻ                            ico-facebook

Witaj na stronie MegaFit- Zwracamy szczególną uwagę na jakość naszych usług. Znajdziesz tu szczegółowe informacje o naszych usługach oraz kontakt do zespołu obsługi klienta. Jeśli twoim celem jest obniżenie wagi, kształtowanie sylwetki, rehabilitacja po urazie lub po prostu dobra zabawa z grupą znajomych, Megafit ma coś dla każdego. Naszą pasją jest zdrowie i fitness, a naszym celem jest bycie źródłem dobrego samopoczucia i witalności. MEGAFIT to siłownia, fitness, sauna.  Obejrzy nasze filmy na facebook-u:     FILM1     FILM2 

                                                                      

 

phoca_thumb_l_silownia23.jpg

 

phoca_thumb_l_silownia15.jpg

phoca_thumb_l_fitness1.jpg

 phoca_thumb_l_sztuki_walki1.jpg

Zapraszamy również do Hostelu   logo hostel


Honorujemy karty: Benefit, FitProfit, OKSystem, FitFlex, Sodexopass, FitSport

    Benefit  FitFlex  FitProfit  FitSport  Oksystem    sodexopass 


 

Nasz partner     fabrykasily 


 

 

Aktualności, promocje, wydarzenia

mega_logo.jpgSauna dla posiadaczy kart Multisport

 

Informujemy posiadaczy kart Multisport Plus, FitProfit, OK System oraz FitFlex, że wejście na saunę będzie możliwe w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16.00 - 18.00. Skorzystanie z sauny w innych dniach lub godzinach będzie płatne 20 zł od osoby.

mega_logo.jpgPromocja na karnety 6 miesięczne

 

Kupując karnet 6-miesięczny płacisz tylko za 4 miesiące. Zyskujesz 2 miesiące treningów za darmo :) Promocja trwa tylko do końca roku.

 

strona.jpg

mega_logo.jpgBezpłatna analiza składu masy ciała w Mega Fit

 

Zapraszamy na bezpłatna analizę składu masy ciała! Już 2 listopada (poniedziałek) od godz. 14.00 do 20.00!

mega_logo.jpgPromocja dla służb mundurowych

 

Zapraszamy pracowników służb mundurowych do skorzystania z rabatu 30% na wszystkie karnety w klubie Mega Fit. Dla najbliższej rodziny pracownika zniżka 15% na karnety.

mega_logo.jpgAnaliza składu ciała

Przypominamy, że 22 czerwca (poniedziałek) od godz. 12.00 do 20.00 w klubie Mega Fit odbędzie się darmowa analiza składu masy ciała przeprowadzona przez przedstawicielkę Klubu Zdrowego Stylu Życia. Zapraszamy.

mega_logo.jpgSauna parowa i sucha

Zachęcamy do skorzystania z promocji na saunę .Emotikon smiW ofercie saun a sucha i parowa. Jednorazowy wstęp to teraz tylko 20 zł, przy zakupie karnetu na 4 wejścia koszt wynosi 60 zł, a karnet na 6 wejść to tylko 80 zł. Karnety są ważne 2 miesiące od daty zakupu. Emotikon smile Rezerwacja sauny pod nr 508 624 331

mega_logo.jpgZmiana w grafiku fitness

 

Wieczorne zajęcia TRX z Kamilem zostają odwołane. Na TRX zapraszamy do Gosi w środy o godz. 9.00 oraz w czwartki o godz, 16.00

mega_logo.jpgZniżki dla studentów

Drodzy studenci w Klubie Mega Fit czekają na Was atrakcyjne zniżki na wszystkie karnety. Zapraszamy!

 

 mega_logo.jpgNowy grafik zajęć fitness

Od poniedziałku 24 sierpnia ruszją zajęcia fitness. Nowy grafik dostępny jest na naszej stronie.

mega_logo.jpg Mega Fit zwycięzcą Plebiscytu Gazety Pomorskiej

Wczoraj odebraliśmy nagrodę za zajęcie I miejsca w Plebiscycie Gazety Pomorskiej Laur Piękna 2015. Dziękujemy wszystkim Klubowiczom i naszym Sympatykom za zaufanie, którym nas obdarzyliście. Zapewniamy, że Was nie zawiedziemy. Możemy Was zapewnić, że Klient jest dla nas najważniejszy. Dziękujemy.
Załoga Mega Fit
TOP